Zagórze

XXVII Niedziela Zwykła (02.10)
7.00 + Henryka Sobasia (15 r śm), Władysławę Sobaś
10.30 + Stanisławę, Stanisława Woźnica, +++ z rodz Woźnica

Poniedziałek (03.10)
 
18.00 + Stanisławę Świercz – od rodz Drzewiców i Dulębów

Wtorek (04.10) – św. Franciszka z Asyżu
  18.00 1/ W intencji czcicieli Maryi z KR pw. Św. Matki Teresy z Kalkuty
            2/ W intencji Sylwii z okazji 50 r urodzin

Środa (05.10)- św. Faustyny Kowalskiej
18.00 + Jana, Kubca, Anielę, Franciszka Sobaś

Czwartek (06.10)
18.00 + Stanisławę Świercz – od Adama i Anny Świercz

Piątek (07.10) – Najść. Maryi Panny Różańcowej
18.00 + Alfreda Nieznalskiego

Sobota (08.10)
18.00 1/ W intencji Bogu wiadomej
          2/ + Danielę Pisarczyk – od bratowej Krystyny z rodz Wołowców
i Szczerków

XXVIII Niedziela Zwykła (09.10) 
7.00 + Stanisławę, Józefa, Mariannę, Jana Duda, Jana Karysia
10.30 + Józefę (r śm), Stanisława Zięba

Poniedziałek (10.10)
18.00 + Jana, Jana

Wtorek (11.10)
18.00 + Stanisławę Świercz – od Cecylii Wit z rodz

Środa (12.10)
18.00 1/ + Edwarda, Halinę Mojeckich
          2/ + Danielę Pisarczyk – od chrześniaka Jerzego z rodz

Czwartek (13.10)- bł. Honorata Koźmińskiego
18.00 1/ W intencji Rycerstwa Niepokalanej
          2/ W intencji Koła Różańcowego MB Fatimskiej

Piątek (14.10)
18.00 + Irenę Dorosińską (1 r śm), Mariannę, Stefana Świercz, Zdzisława
Świercz

Sobota (15.10) – św. Teresy od Jezusa
18.00 + Mariannę, Jana, Stanisława Tutaj

XXIX Niedziela Zwykła (16.10)
 
7.00  + Jana, Stanisławę, Jadwigę, Jana, Jana, Tomasza
10.30 + Mirosława Janyst (34 r śm)

Poniedziałek (17.10) – św. Ignacego Antiocheńskiego
18.00 + Danielę Pisarczyk – od sąsiadów Szczygielskich, Gajdów i Kubiec

Wtorek (18.10) – św. Łukasza
18.00 + Wiesława Sarka – od uczestników pogrzebu

Środa (19.10)
18.00 + Józefa Banasika (r śm)

Czwartek (20.10)- św. Jana Kantego
18.00 + Wiesława Sarka – od chrześnicy Edyty z rodz

Piątek (21.10)
18.00 + Mariannę, Jana, Jana, Stanisława Sobasiów

Sobota (22.10) – św. Jana Pawła II
18.00 W int czcicieli Maryi z KR św. Faustyny Kowalskiej

XXX Niedziela Zwykła (23.10)
 
7.00 O Boże bł dla rodziny oraz potrzebne łaski
10.30 O Boże bł w rodz. Delewskich o pomyślność w prowadzeniu firmy oraz w intencji rodziców

Poniedziałek (24.10)
18.00 + Stanisława Jończyka

Wtorek (25.10)
18.00 + Stanisława Kaletę – od uczestników pogrzebu

Środa (26.10)
18.00 + Ks. Izydora, Ks. Józefa

Czwartek (27.10)
18.00 + Stanisława, Józefę Broniś, Zofię Chmura, Agnieszkę Bieniek

Piątek (28.10) – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
18.00 + Sławomira, Roberta i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota (29.10)
18.00 + Mirosława Białka (11 r śm)      

XXXI Niedziela Zwykła (30.10)
7.00 + Tadeusza Wójcika (im)
10.30 + Tomasza Pawlika (4 r śm)

Poniedziałek (31.10)
18.00+ Stanisława Kaletę – od żony z rodz