Mójcza

Niedziela (01.01)- Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
 9.00 + Helenę, Jerzego, Michała Krężołek, Anielę, Wacława, Stanisława Leszczyńskich
12.00 + Irenę Komorowską (12 r śm)

Poniedziałek (02.01) – św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu
8.00 + Grzegorza Mojeckiego – od rodz Kowalczyków

Wtorek (03.01)
8.00 + Mariannę Wołowiec

Środa (04.01)
8.00 + Antoniego Olejarczyka (r śm), Józefę, Tadeusza, Bogdana, Piotra Olejarczyk

Czwartek (05.01)
8.00 1/ Do św. Józefa w intencji budowy kościoła i za ofiarodawców
         2/ + Tomasza Barczyka      

Piątek (06.01)- Objawienie Pańskie 
  9.00 + Józefa Buka – gregorianka 1
12.00 + Mieczysława Dzióbka – od żony

Sobota (07.01)
8.00 1/ W int wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i za czcicieli MB
z Kół Różańcowych i Apostolatu Maryjnego
          2/ + Józefa Buka – gregorianka 2      

Niedziela Chrztu Pańskiego (07.01)
 
9.00 + Józefa Parkitę (9 r śm)
12.00 + Józefa Buka – gregorianka 3

Poniedziałek (09.01)
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 4

Wtorek (10.01)
8.00 1/+ Józefa Buka – gregorianka 5
        2/ + Jana Dudzica (1 r śm), Stanisława Dudzica  od siostry Haliny z synem 

Środa (11.01)
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 6

Czwartek (12.01)
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 7   

Piątek (13.01)
  8.00 1/ + Józefa Buka – gregorianka 8
           2/ + Stanisława Kumorowskiego (r śm), Marię, Stefana, Antoniego
Kumorowskich

Sobota (14.01)
8.00 1/+ Józefa Buka – gregorianka 9
        2/ + Grzegorza Mojeckiego – od kuzyna Krzysztofa z rodz 

II Niedziela zwykła (15.01)
 
9.00 + Józefa Buka – gregorianka 10
12.00 + Wincentego, Stanisławę Szyska, Józefę Jamróz

Poniedziałek (16.01)
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 11

Wtorek (17.01) – św. Antoniego
8.00 + Adama, Henryka, Adama Bąk, Zofię, Stefana Wojtyna    

Środa (18.01)
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 13

Czwartek (19.01)- św. Józefa Sebastiana Pelczara
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 14   

Piątek (20.01)
 8.00 1/ + Józefa Buka – gregorianka 15
          2/ + Wiesława Biernata (4 r śm)

Sobota (21.01)- św. Agnieszki
8.00 1/+ Józefa Buka – gregorianka 16
       2/ + Jana Dudzica (10 r śm)      

III Niedziela zwykła (22.01)
 
9.00 + Józefa Buka – gregorianka 17
12.00 + Czesława Wójcika – od żony z dziećmi

Poniedziałek (23.01)
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 18

Wtorek (24.01) – św. Franciszka Salezego
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 19       

Środa (25.01) – Nawrócenie św. Pawła
8.00 1/ + Józefa Buka – gregorianka 20
        2/ + Bogdana (2 r śm), Władysława Morągów 

Czwartek (26.01)- św. Tymoteusza i Tytusa
8.00 + Józefa Buka – gregorianka 21   

Piątek (27.01)
8.00 1/ + Józefa Buka – gregorianka 22
          2/ + Helenę (6 r śm), Władysława Ramiączek

Sobota (28.01)- św. Tomasza z Akwinu
8.00 1/+ Józefa Buka – gregorianka 23
       2/ + Stanisława (19 r śm), Jolantę Kumor

IV Niedziela zwykła (29.01)
 
9.00 + Józefa Buka – gregorianka 24
12.00 O Boże bł i opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa Musiała w 60 r urodzin

Poniedziałek (30.01)
17.00 + Józefa Buka – gregorianka 25

Wtorek (31.01) – św. Jana Bosko
17.00 + Józefa Buka – gregorianka 26

Środa (01.02)
17.00 + Józefa Buka – gregorianka 27

Czwartek (02.02) – Ofiarowanie Pańskie
8.00 W intencji budowy kościoła i za ofiarodawców
17.00 + Józefa Buka – gregorianka 28    

Piątek (03.02)
17.00 + Józefa Buka – gregorianka 29

Sobota (04.02)
8.00 1/ W int wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i za
         czcicieli MB z Kół Różańcowych i Apostolatu Maryjnego
        2/ + Józefa Buka – gregorianka 30

15.00 Ślub: Karolina Mojecka, Damian Matys

V Niedziela zwykła (05.02)
   
9.00 + Genowefę, Franciszka, Stanisława Szyszka
12.00 + Jana Biernata (10 r śm), Wiesławę Kowalską