Mójcza

Sobota (01.06)
8.00 W int wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i za
         czcicieli MB z Kół Różańcowych i Apostolatu Maryjnego

IX Niedziela zwykła (02.06)
 
9.00 + Jana Olejarczyka, Franciszka, Mariannę, Tadeusza,
              Stanisława, Kazimierza, Edwarda Biernat
12.00 W int ks. Marcina i ks Bartłomieja w rocznicę święceń –
            od Margaretka

Poniedziałek (03.06) – św. Karola Lwangi i Towarzyszy
17.00 + Tomasza Barczyka

Wtorek (04.06)
17.00 W int ks. Grzegorza Olejarczyka w 30 r święceń 

Środa (05.06) – św. Bonifacego
17.00 + Pawła, Helenę, Jana, Tomasza Krzosek, Krystynę,  Henryka Stelmach

Czwartek (06.06)-  Zakończenie Oktawy Bożego Ciała
16.30 W int budowy kościoła i za ofiarodawców

Piątek (07.06)Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.00 + Józefa, Bronisławę Grzegorczyk, +++ z tej rodziny

Sobota (08.06)- Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny
8.00 + Józefa, Weronikę (10 r śm), Stanisława, Krystynę, Tomasza Mojeckich, Wojciecha, Justynę Baran, +++ z tych rodzin

X Niedziela zwykła (09.06)
 
9.00 + Edwarda Czarnowskiego (3 r śm)
12.00 + Stanisławę, Stefana, Tadeusza Biernat

Poniedziałek (10.06)
17.00 + Helenę Broniś (r śm)

Wtorek (11.06) – św. Barnaby
17.00 W int Dominiki i Jakuba Adamiec w 2 r ślubu

Środa (12.06)
17.00 + Eugeniusza Żurowskiego, +++ z rodz Żurowskich

Czwartek (13.05)- Dzień Fatimski
19.30 Różaniec
20.00 W int Dzieci i Wnuków o żywa wiarę i świętość życia

Piątek (14.06)bł. Michała Kozala
17.00 + Stanisława, Annę Różyc, Grażynę, Władysława
      Mojeckich, Józefa Scendo, Krystynę Borek, Elżbietę Nówek

Sobota (15.06)
8.00 + Weronikę, Józefa Mojeckich

12.00 Ślub: Magdalena Majos- Paweł Juraszek

XI Niedziela zwykła (16.06)
 
9.00 + Jolantę, Stanisława Kumor, Genowefę Biskupską
12.00 W int Krystyny i Zenona Solnica w 30 r małżeństwa

Poniedziałek (17.06) – św. Brata Alberta Chmielowskiego
17.00 W int Wioletty i Marka Krężołek w 18 r małżeństwa

Wtorek (18.06)
17.00 + Jana, Marię, Piotra Parkitów, Teresę, Władysława Wiktor, Mariannę, Franciszka Salamon, Bronisławę, Stanisława Krężołek

Środa (19.06)
17.00 + Czesława Wójcika, Anielę, Stefana Kumur,  Władysława, Augustyna, Franciszka Mojeckich

Czwartek (20.06)
17.00 Intencje zbiorowe
1/ + Mariana Różyckiego – od córki
2/ + Janinę (1 r śm), Jadwigę (29 r śm) Błaszczyk – od synowej
3/ + Jerzego, Zbigniewa, Jana, Anielę Oczkowicz, Stanisławę Robak
4/ + Stanisława (40 r śm), Stanisławę Adama Mojeckich
5/ + Zenona Bazaka (3 r śm), Jadwigę, Stanisława, Sławomira Kaczmarczyk, Teofilę, Stanisława Bazak, Józefa Pisarczyka

Piątek (21.06) św. Alojzego Gonzagi
17.00 + Leonia Bochnia

Sobota (22.06)
8.00 + Katarzynę Karyś (r śm), Józefa, +++ z rodz Karyś

XII Niedziela zwykła (23.06)
 
9.00 + Jana, +++ z rodz Dudziców i Ciesielskich
12.00 + Anielę, Jana, Stefana Sobaś

Poniedziałek (24.06) – Narodzenie św. Jana Chrzciciela
17.00 + Jana, Mieczysława, Agnieszkę, Franciszka, +++ z rodz Książek

Wtorek (25.06)
17.00 W int ks. Jana Bętkowskiego z racji imienin – od Margaretki

Środa (26.06)
17.00 O Boże bł w rodzinie Adamców

Czwartek (27.06)
17.00 Intencje zbiorowe
1/ + Józefa Mrozika (8 r śm)
2/ + Elżbietę Nowek – od uczestników pogrzebu

Piątek (28.06) św. Ireneusza
17.00 + Jana Wysockiego, Jana Urbana

Sobota (29.06) – św. Apostołów Piotra i Pawła
8.00 + Jana, Weronikę Staszowskich, Władysława, Helenę, Mariusza, Jerzego Gajda, Łukasza, Grzegorza Mazur

XIII Niedziela zwykła (30.06)
 
9.00 + Mariana Krężołka, Piotra, Zygmunta Karyś, Piotra,  Helenę, Janusza Kruk, Franciszka, Anielę Krężołek
12.00 + Wiesława Kochają, +++ z rodz Dzióbków, Koczajów,  Adama Stępnia