Mójcza

XVIII Niedziela Zwykła (31.07)
 
9.00 + Jana, Helenę, Pawła, Tomasza Krzosek
12.00 W int Aleksandry i Rafała Badziąg w 8 r małżeństwa

Poniedziałek (01.08) – św. Alfonsa Marię Liguoriego
17.00 + Alicję, Wiesława Wieruszewskich, Edytę Szydłowską

Wtorek (02.08)
17.00 + Henryka, Janinę Kumor – od rodz Szwarc

Środa (03.08)
17.00 + Mariannę Parkita, Wincentego, Danutę Banasik, Józefa, Anielę, Jana, Macieja Mrozików

Czwartek (04.08) – św. Jana Marii Vianneya
17.00 1/Do św. Józefa w int budowy kościoła i za ofiarodawców
          2/ + Stefana Krężołka – od uczestników pogrzebu

Piątek (05.08)
17.00 + Mariannę, Jana Król

Sobota (06.08)- Przemienienie Pańskie
8.00 W int wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i za  czcicieli MB z Kół Różańcowych i Apostolatu Maryjnego

XIX Niedziela Zwykła (07.08)
9.00 + Jana Biernata, Józefa, Jana, Antoninę, Józefa, Katarzynę, Annę, +++ z rodz. Kozubków, Biernatów,  Kowalskich

12.00 W int Agnieszki i Tomasza w 16 r małżeństwa  oraz w 15 r urodzin córki Julii

Poniedziałek (08.08) – św. Dominika
17.00 + Stanisława Staszowskiego

Wtorek (09.08) – św. Teresy Benedykty od Krzyża
17.00 W int Agnieszki i Sylwestra Klimczak w 30 r małżeństwa  oraz 12 r urodzin syna Przemka

Środa (10.08) – św. Wawrzyńca
17.00 + Teresę Prędota

Czwartek (11.08)
17.00 + Bogdana Olejarczyka (33 r śm), Tadeusza Olejarczyka

Piątek (12.08)
17.00 + Mariannę Wołowiec

Sobota (13.08)- Nabożeństwo Fatimskie
 19.30 Różaniec
20.00 O wiarę żywą i świętość życia dla dzieci i wnuków

XX Niedziela Zwykła (14.08)
 
9.00 + Andrzeja, Andrzeja Staszowskich, Krystynę Samocką, Roberta Rzeszowskiego

12.00 + Anielę, Henryka, Adama Bąk, Stanisława Haba

Poniedziałek (15.08) – Wniebowzięcie NMP
  9.00 + Wincentego, Józefa Parkita, +++ z rodz Krężołków, Królów, Dudziców, Kojaczów

10.30 + Andrzeja, Andrzeja Staszowskich, Roberta Rzeszowskiego,  Krystynę Samocką

Wtorek (16.08)
17.00 + Mariannę, Eugeniusza Żurowskich, +++ z rodz Adamców

Środa (17.08) – św. Jacka
17.00 + Mirosława, Ryszarda Żurowskich, Stanisławę Lasoń,  Henryka Raka, +++ z rodz Żurowskich, Adamiec

Czwartek (18.08)
17.00 1/ + Jana, Franciszkę, Stanisława, Władysława Mojeckich,  +++ z rodz Mojeckich
          2/ + Henryka Kwiatkowskiego – od zakładu pogrzebowego

Piątek (19.08)
17.00 1/ + Stefana Krężołka – od córki Jolanty z mężem i dziećmi
          2/ + Henryka Kwiatkowskiego – od rodz Ciesielskich

Sobota (20.08)- św. Bernarda
8.00 1/ W int Lucyny i Marcina Banak w 25 r małżeństwa
        2/ + Henryka Kwiatkowskiego, +++ z rodz Kwiatkowskich, Gorajów,  Maluszczaków, Siadulów – od Wiesława Kwiatkowskiego z rodz

XXI Niedziela Zwykła (21.08)
 
9.00 + Stefana, Józefa Osuch, Romana Palińskiego, Stanisławę,  Stanisława Stelmach, Stanisława Lipskiego

12.00 O zdrowie i Boże bł dla wnucząt; Kacpra, Szymona, Michała, Jagodę Bugajskich, Nikodema, Bartosza Styczeń

Poniedziałek (22.08) – Najświętszej Maryi Panny Królowej
17.00 1/ + Jana Dudzica – od rodz. Parkietów i Otawskich
          2/ + Stefana Krężołka – od brata Jana z rodziną

Wtorek (23.08)
17.00 + Józefę, Anielę, Genowefę, Mieczysława, Bronisławę,
              Stanisława Krężołek, Stefana, Anielę Motyczka

Środa (24.08) – św. Bartłomieja
17.00 1/ W int ks. Bartłomieja w dniu imienin
          2/ + Józefa Buka – od rodz Szlufik i Nogalskich

Czwartek (25.08)
17.00 1/ + Ryszarda, Eugeniusza Pieron, Józefa, Rozalię, Piotra,   Mariana Wójcik, +++ z tej rodz
          2/ + Henryka Kwiatkowskiego – od siostry Janiny z rodz

Piątek (26.08) – Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej
9.00 + Wiesławę Kowalską – od koleżanek córki Magdaleny
12.00 1/ W intencji Parafii
          2/ + Stefana Krężołka – od żony Bronisławy
17.00 + Jana, Weronikę Staszowskich, Mariusza, Jerzego,  Władysława, Helenę Gajda, Łukasza, Grzegorza Mazur

Sobota (27.08)- św. Moniki
  8.00 1/ + Helenę, Jerzego, Michała Krężołek
          2/ + Kazimierza Motyczkę – od uczestników pogrzebu

XXII Niedziela Zwykła (28.08)
 
9.00 + Helenę, Jerzego, Michała Krężołków, Anielę, Wacława,
             Stanisława Leszczyńskich

12.00 + Mariannę, Bolesława, Wiesława Mojeckich, Stanisława,
             Piotra Kunderów, Petronelę Komorowską

Poniedziałek (29.08) – męczeństwo św. Jana Chrzciciela
17.00 1/ + Henryka Kumora – od Marianny Kosmala
          2/ + Stefana krężołka – od córki Doroty z mężem i dziećmi

Wtorek (30.08)
17.00 + Jana Dudzica – od rodz Krężołków, Książków, Leszczyńskich      

Środa (31.08)
17.00 + Leona, Jana, Genowefę Ogrodnik, Mariannę, Stanisława Mazurczak

Czwartek (01.09)
17.00 1/ Do św. Józefa w int budowy kościoła i za ofiarodawców
          2/ + Mieczysława, Mariannę Toporek|

Piątek (02.09)
17.00 1/ + Piotra Karysia – od Izy i Pawła
          2/ + Stefana Krężołka – od córki Lidii z mężem i dziećmi

Sobota (03.09)- św. Grzegorza Wielkiego
8.00 W int wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi i za czcicieli MB z Kół Różańcowych i Apostolatu Maryjneg

XXIII Niedziela Zwykła (04.09)
 
9.00 + Stefana Klimczaka, Mariannę Stanisławską, Mariannę Gad,  +++ z rodz Klimczaków, Gadów

12.00 + Mariannę, Stanisława, Henryka Staszowskich, Zofię, Stefana, Wiesława Muszyńskich, Józefę, Stanisława Surowiec